جستجو
25+ سال تجربه
110+ نوع محصول
25+ سال تجربه
110+ نوع محصول

درباره سبک زندگی ایبلو

ما با افتخار می‌گوییم نزدیک به بیست و پنج سال قدمت داریم و تجربه های مثبتی که طی این چند سال کسب کردیم، دلیل پیشرفت ما شد. شکل گیری برند “ایبلو” از ابتدای تیرماه سال 1398 می‌باشد.

تلاش ما در ایبلو این است با تکیه بر هنر استادکاران ماهر و نیروهای متخصص در حوزه مبلمان و دیگر زمینه‌ها، بهترین محصولات را برای همراهان خود ارائه کنیم. نقطه شروع فعالیت ما از تولید مبل کلاسیک و مدرن آغاز گردید و پس از آن با ساخت انواع میزهای ناهارخوری، میز جلومبلی و عسلی، میز تلویزیون، تخت خواب، بین بگ، آینه و کنسول، فرش مدرن دستبافت و اکسسوری در جهت تکمیل تنوع محصولات خود گسترش داده‌ایم. 

سبک زندگی ایبلو

هدف ما فراهم سازی تمام نیازهای مخاطب ایبلو است. نیازهایی که در طول شبانه روز برای یک شخص بوجود می‌آید همچون مبل برای نشستن‌های دورهمی و تماشای تلویزیون، میز ناهارخوری برای صرف غذا با اعضای خانواده و دوستان، تخت‌خواب برای گریز از خستگی روز و دست یافتن به آرامش شب. اینطور بود که “سبک زندگی ایبلو” شکل گرفت و خوشحالیم از اینکه محصولات ایبلو برای گذران لحظات‌تان مورد استقبال شما عزیزان قرار گرفت. 

هدف اصلی ما حفظ لبخند رضایت مخاطبین ایبلو است. در هر سنی، با هر رنگی در هر کجای ایران، در کنارتان هستیم؛ برای تجربه یک زندگی شاد و راحت… 

با مشاوره تخصصی خرید کنید
🎉 جشنواره تخفیف 🎉

برای اطلاع از آفرهای ویژه ایبلو شماره تماس خود را وارد کنید

از 5 تا 11 دی ماه